AYI SURAT POMERANİAN YAVRUMUZ

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No41096
İlan Tarihi8 Haziran 2021
TürüKöpek İlanları
CinsiPomeranian Boo
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenPetshop

 AYI SURAT CİNSİNİN EN KALİTELİ ÖRNEKLERİNDEN POMERANIAN YAVRUMUZUN GÜNÜ GELEN AŞILARI, PARAZİT UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. TUVALET İHTİYACINI ÇİŞ PEDİNDE GİDERMEKTEDİR. GAYET ENERJİK, DİĞER PETLERLE VE İNSANLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİDİR. BU IRKTA 5 AY İLE 12 AY ARASI ÇİRKİNLİK EVRESİDİR BU EVREYE GİRMEYEN YAVRULARIN BÜYÜRKEN İSKELET YÜZ YAPISININ NASIL GELİŞECEĞİ ÖNGÖRÜLEMEMEKTEDİR. YAVRUMUZ 6 AYLIK  OLMASINA RAĞMEN KESİNLİK BURUN-AĞIZ HATTINDA BİR BOZULMA YOKTUR. DİŞİLER ARASINDA NADİR OLARAK BU KADAR BASIK BURUNLU ÖRNEKLERLE KARŞILAŞILMAKTADIR. TEDDY FACE OLACAĞINI GARANTİ EDEBİLECEĞİMİZ BİR YAVRUDUR. YAVRUMUZUN SAĞLIK GARANTİSİ VE SÜRESİZ IRK GARANTİSİ VARDIR. ANKARA, İZMİR VE İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM, DİĞER İLLERE GÜVENLİ GÖNDERİM İLE TESLİM YAPILMAKTADIR. SAHİPLENME İŞLEMİNDEN SONRA EĞİTİMLERİNİ MUHAFAZA ETMEK VE İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE İLERLETMEK İÇİN EKİBİMİZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ SÜRESİZ DEVAM EDECEKTİR. 


  • FARKLI ALTERNATİFLERİMİZ MEVCUTTUR. 

      İlanlarımızdaki bütün yavrularımız kendi üretimimizdir. Minik dostlarımıza tecrübemizin verdiği profesyonelliğin ve içimizdeki sevginin sıcaklığının harmanlandığı sevgi dolu, özgür bir ortamda ev sahipliği yapmaktayız. Anne sütünden erken ayrılan köpeklerde fiziksel, zihinsel ve metabolik gelişimin sağlıklı olmadığının farkındayız bu sebeple yavrularımızı anne sütünün salgılanmayı sürdürdüğü ilk 8 hafta boyunca kesinlikle annelerinden ayırmamaktayız.  Yurt dışından getirilen anne ve babasının karakterini ve psikolojik durumunu, ırk standartlarında olup olmadığını bilmediğiniz yavruların büyüdüğünde nasıl bir hale bürüneceğini bilemeyeceğinizden anne ve babalarını görmediğiniz yavruları sahiplenmeniz madden ve manen mutsuz olmanıza sebebiyet verebilir.

      Kendi beklenti ve imkanlarınız doğrultusunda doğru ırk seçimi hem sizin hemde sahipleneceğiniz ve sorumluluğunu alacağınız minik dostumuzun mutluluğu için en önemli noktalardan biridir. Konuyla alakalı sorularınız ve merak ettikleriniz ile ilgili olarak irtibat numarasından bize ulaşabilir, ücretsiz ırk danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsin.       

     Bu işi yapmamızdaki en büyük motivasyonumuz olan gülen yüzlerini görmeniz için sizi de en kısa sürede PET STATION’da ağırlamaktan mutluluk duyarız..

269 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.