İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No7588
İlan Tarihi29 Eylül 2019
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

9 aylık chihuahua oğlumuzu (Atlas) malesef üzülerek sahiplendirmek istiyoruz. Işimiz dolayısıyla evde çok fazla yalniz kaldığı için ona daha iyi bakıcak evde uzun süre yalnız bırakmayacak mümkünse ev hanımı olan bi aileye sahiplendirmek istiyoruz. Oğlumuzun tüm aşıları eksiksiz yapıldı. Oglumuzu pasaportu taşıma çantası yatağı kangurusu oyuncağı tasmasi yemek ve su kabı çiş pedi kısacası ihtiyacı olan her şeyiyle birlikte sahiplendirecegiz. Tuvalet eğitimi vardır ancak yaşı küçük oldugu için geceleri cis pedine yapıyor. Ona omur boyu bakacak tüm sevgisini verecek mümkünse site içinde ya da bahçeli bir evde oturan aileler iletişime geçebilir.

485 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.