İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Artemis'imizi sahiplenmek istermisiniz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8640
İlan Tarihi17 Ekim 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba,

Yeni ve küçücük bir eve taşındığım için Artemisimizi yeniyuva arıyorum. Ona gerçekten sahip çıkacak, 3-5 gün sonra hevesini alıp sokağaatmayacak vicdanlı insanlar olmalı. Çok temiz akıllı bir kedidir. Tuvaletalışkanlığı tamdır. Hiç bir eşyanıza zarar vermez, çünki tırmalama tahtası onayetiyor. Topla oynamayı sever , atın topu uzağa fırlar kapar onu önünüzegetirir koyar. Kendini sevdirmek istediğinde size sokulur başıyla sürtünür benisevin der, çok mazlum bir kedidir.

Kedimizle birlikte 

Kedi kumu kabı, kedi taşıma çantası, kedi maması (royal caninmarka 4 kg) , kedi tırmalama tahtası, kedi kumu birlikte verilecektir. Şuanakadarki tüm aşıları yapılmışır. Kimliği vardır.

 

220 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.