Anne altından aşı karşılığında sahiplendirilecek Britishshorthair yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No7251
İlan Tarihi17 Eylül 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Siyah, dişi bir Scottish Fold ve beyaz silvershaded bir Britishshorthair kedim var. Kısırlaştırılmadan önce bir kez çiftleşsinler ki, kızımız anneliği deneyimlemeden bu hakkını elinden almış olmayalım dedik. 4 yavrumuz oldu, 3ünü yakın çevreme ücretsiz sahiplendirdim. Son bir yavru var, anne ve babanın 1 yıllık aşı masrafı karşılığında, kendisini sevgiyle, iyi şartlarda besleyecek bir yuva arıyoruz. Yavru 10.07.2019 doğumlu, gri renkte, tekir desenli ve dişidir. Anne ve babamızın toplam yıllık aşı masrafı 750 tl tutuyor, ilgilenenler arzu ederlerse ödemeyi direkt olarak veterinerime yapabilirler çünkü bu parayı ticari amaçlı değil, sembolik olarak istiyoruz. Yavrunun ilk iç-dış parazit uygulaması ve 1. karma aşısı yapıldı. Yavrunun ağırlığı 840 gr dır. Karnesi çıkarıldı ve yavruya uygulanan işlemler elbette işlendi. Bunların ücretini bizzat ödedim, ancak bunu talep etmiyorum. Tuvalet eğitimi tamamlanmış olup, kuru mamaya geçiş sağlandı. Görsellerdeki ilk 4 fotoğraf anne-baba kediyi tanıtma amaçlıdır.

 

İletişim için; 0 553 678 10 33 (Aslıhan DUMAN KANSEVER)

 

 

 

Not; lütfen evcil hayvan besleme bilincine hakim olanlar talip olsunlar. Kedi beslemek ciddi bir iştir ve hevesle girişilecek bir mesele değildir çünkü evde iyi şartlarda beslenen kedilerin ortalama ömrü 10-12 yıldır. Bunu dikkate alarak harekete geçmenizi rica ediyorum ...

 

 

Bu ilan 157 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: