Adı gibi Pamuk prensese yuva!(o bir anne)

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No40351
İlan Tarihi26 Mayıs 2021
TürüKedi İlanları
CinsiJapon Bobtail
YaşıBilinmiyor
CinsiyetiDişi
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden
Bolu/Gerede. Adı Pamuk, Japon Bobtail renk açısından aynı sadece kuyruğu farklı. Pamuk beyaz renkli fakat bazı yerlerinde (kuyruk ve baş, sırt bölgelerinde) tekir ve sarman rengi alanlar var( ufak benekler) pofuduk bir kedi ,tüyleri gür ama çok fazla uzun değil. Sokaktan karlı bir günde eve aldık. Hamileydi ve doğurmak üzereydi. Kıyamadım o kadar cana yakın ki bal gibi bir kız. Evet yavru değil ama bir bebek gibi size bağlanır, sizi sever. Onların sadece bedeni büyük kalpleri hep aynı, o da bir nevi bebek:) Yanınızda uyumayı sever, çok mırmır, size anneniz gibi davranır ve korur. Yavruları yuva buldu fakat çoğu kedi gibi yavru veya cins olmadığı için istenmedi fakat onlardan asla eksiği yok, fazlası bile var. Kedim ondan korktuğu için kendi alma imkanım yok. Pamuk gibi güzel bir kıza sahip olacak şanslı insanı arıyoruz. Ona umut olur musunuz?


Verilmeden önce kısırlaştıracağız. Takip ve sözleşme şartı vardır! –Dişi –kısır – Sevgi dolu. – Beyaz ve pofuduk(üç rengi de barındırıyor)

116 kez görüntülendi.
Benzer ilan bulunamadı

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.