Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

ACİL YUVA..OYUN OYNADIĞI İÇİN İSTENMEYEN BİR EVLAT..YORUM KALMADI ARTIK..

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3194
İlan Tarihi 15 Şubat 2019
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Dişi

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

9 Aylık,kısır,dünyalar güzeli bir prenses..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri tam,tüm aşıları yapıldı,karnesi mevcut.1.5 aylık civarı iken nasıl oraya geldiği bilinmemekle birlikte otoban kenarında bulundu..Görülmese yaşaması mümkün değildi,çıkabileceği bir yer olmamasının yanısıra kendini koruyabilecek bir yeterliliğide yoktu..Savunmasız,sinmiş kalmış kenarda,ne olduğunun farkında bile değil,ezilmemesi tamamen mucize olmuştu..Hemen alınıp önce veteriner kontrolünden geçti sonrasında kendini toparlaması için geçici yuvaya alındı.. Büyüdü,serpildi,güçlendi,oldukça sağlıklı bir evlat çıktı ortaya..Herşey tamam olunca onu evlat bilip bağrına basacak ÖMÜRLÜK ailesini arandı ve yuvalandırıldı..

Fakat sahiplenen aile artık ona bakamayacaklarına karar verdi ve biz geri vermek istiyoruz dediler..Sebebi iseBU MİNİK KIZIN OYUNCU,HAREKETLİ OLMASI VE ONLARDAN SEVGİ BEKLEMESİ!!!

Gerçekten şaka gibi,bu çocuk biblo değil,nefes alan,hisleri olan herşeyden önemlisi can taşıyan bir varlık..Tıpkı bizler gibi..Ve o hala küçük bir kız..Merakları,oyun sevdalısı olması,heyecanları bazen yaramazlıkları bunların hepsi normal değil mi?Bunlar bir eşya gibi ondan vazgeçme sebebi olabilir mi gerçekten? o hala ailesinin ondan vazgeçtiğinin farkında bile değil,öylece bekliyor hakkında verilen kararın sonucunu.. Sokak nedir,savunma nedir bilmiyor,kapı açıldığında bile korkan bir can..Gidecek bir yeri yok ve zamanı kısıtlı..

GERÇEKTEN CAN BAKMANIN BİLİNCİNDE OLAN, ONUN BİR ÇOCUKTAN FARKI OLMADIĞINI BİLEN VİCDAN SAHİBİ BİR MELEK ARIYORUZ BU MASUM EVLAT İÇİN..

İSTANBUL/PENDİK

SADECE İSTANBUL İÇİ YUVALANDIRILACAKTIR VE İST İÇİ ULAŞIMDA YARDIMCI OLACAĞIZ..

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

89 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.