İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No41542
İlan Tarihi16 Haziran 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden
30 Nisan 2021 tarihli 3 kardeşe yuva arıyoruz annede daha 6 aylık el kadar bebek anneye de yuva çıkarsa çok seviniriz sokağa atılmış bir kedi önümüzdeki fabrikanın güvenliği kendi elleriyle geldi bıraktı sokağa o da hamile kalmış kedi bakmanın sorumluluğunda olan aileler iletişime geçerse memnun olurum küçük çocuklu ailelere sahiplendirmiyoruz alerji vs tüy tırmalama gibi şeyleri sorun edecekseniz böyle bi durumunuz olursa hiç yazmayın 2 gün sonra geri getireceksiniz yazmayın yavrulardan ikisi dişi biri erkek 2 hafta sonra 2 aylık olduklarında vereceğiz. İstanbul tuzla'dayız takip şartıyla sahiplendireceğim tuvalet eğitimleri de var. 
92 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.