İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ACİL - Oyuncu Plüto Yuva Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No5219
İlan Tarihi8 Temmuz 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Plüto , benim kendi kedimin doğurduğu ve sahiplendirmem gereken 3 yavrudan biri. Doğduğu andan itibaren annem ve ben onlara çok iyi baktık , Kum eğitimleri var, Düzenli iç-dış parazit oldular , Kuru mama yiyorlar ve kedi bisküvisi seviyorlar. Plüto kardeşlerine göre daha oyuncu bir yavru ve sevgi dolu. Burnunda sevimli bir beni var.Ses çıkartan çıtır çıtır oyuncaklara bayılıyor. Hepsini çok sevsem de home office çalıştığımızdan dolayı onları sahiplendirmek zorundayım acilen aksi halde onları bir parka veya siteye bırakmak zorunda kalacağız. En azından nerede olduklarını bilip güvenebileceğim , sıcak , sevildiklerinden emin olduğum bir yuvaya göndermek istiyorum onları.Yerimiz Kadıköy-Koşuyolundadır. Lütfen onlara yuva olun.


Bu ilan 98 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: