İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ACİL ÖMÜRLÜK YUVA- İzmir (ücretsiz)

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No5224
İlan Tarihi8 Temmuz 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Sokağımızda bulduğumuz bu dünya tatlısı yavrumuzun mazisi belli oldu!!! MAALESEF yuvasından gecenin geç saatlerinden ÇÖP GİBİ SOKAĞA ATILMIŞ ( bunu yapanı Allah'ıma havale ediyorum) 
Biz onu bulduk, korunma altına aldık ve elimizden geldiğince bakmaya çalışıyoruz, FAKAT o daha fazla büyümeden ÖMÜRLÜK AİLESİNİ BULMAMIZ ŞART ( BÜYÜNCE İRİ BİR ÇOCUK OLACAĞA İÇİN, ÖNCELİKLE BAHÇESİ OLAN AİLELER LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇSİN) ❣️❣️❣️ #İZMİR#BOSTANLI

???? 3 AYLIK, ERKEK, AV KÖPEĞİ MİX (MUHTEMELEN BEAGLE- LABRADOR) , KEDİLERLE ARASI İYİ, SEVGİ DOLU, UYSAL VE AKILLI VE HER YAVRU KÖPEK KADAR OYUNCU; DOKTOR KONTROLÜ YAPILDI, İÇ PARAZİT İLACI VERİLDİ

Bu ilan 112 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: