İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ACİL - Narin Hera Yuva Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No5221
İlan Tarihi8 Temmuz 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Hera , benim kendi kedimin doğurduğu ve sahiplendirmem gereken 3 yavrudan biri. Doğduğu andan itibaren annem ve ben onlara çok iyi baktık , Kum eğitimleri var, Düzenli iç-dış parazit oldular , Kuru mama yiyorlar ve kedi bisküvisi seviyorlar. Hera kardeşlerin en küçüğü ve bir calico. Kendisi çok narindir ve karnını açmaya size yaslanıp uyumaya ve size sevgi gösterileri yapmaya bayılır. Zıplayan oyuncakları çok sever. Hepsini çok sevsem de home office çalıştığımızdan dolayı onları sahiplendirmek zorundayım acilen aksi halde onları bir parka veya siteye bırakmak zorunda kalacağız. En azından nerede olduklarını bilip güvenebileceğim , sıcak , sevildiklerinden emin olduğum bir yuvaya göndermek istiyorum onları.Yerimiz Kadıköy-Koşuyolundadır. Lütfen onlara yuva olun.


186 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.