İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ACİL DURUM..SADECE TAŞIDIĞI CAN,ALDIĞI NEFES VE MUHTAÇLIĞI İÇİN GÖRÜN ONU NEOLUR

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No3135
İlan Tarihi6 Şubat 2019
Yaşı1
CinsiyetiErkek

LÜTFEN GÖRÜN ONU,MUHTAÇLIĞINI DUYUN

1 yaş civarı,kısır,pofuduk tüylü,norveç melezi bir erkek..İç-dış parazit uygulamaları veteriner kontrolleri tam,aşılı.Şansı bir türlü gülmeyen bir masum..İlk sahibi tarafından eşya gibi sokağa terk edildi..Civardaki evlere,işyerlerine ağlaya ağlaya girmeye çalışırken ve insanlar tarafından tartaklanırken karşılaştık onunla..Öylesine mazlum,sıcakkanlı,oyuncu ve hala insanlara sevgi duyabilen bir masum..Sonrasında biri talip oldu ve yuvalandı.. O kişiye,durumunu,bir daha terk edilmeyi kaldıramayacağını anlattık detaylıca."Ben ona gözüm gibi bakarım"cümleleriyle teslim ettik.. Fakat ne oldu, sadece 1 ay sonra"evdeki kedim istemiyor"bahanesi ile şimdi geri geliyor..Bunu yaşatmaya kimsenin hakkı yok,o da bir can taşıyor,onunda hisleri var,anlıyor yaşadıklarını,istenmediğini..

Ve işin en kötüsü onunGİDECEK BİR YERİ YOK...Eğer yuva bulamaz ise sokakta kalacak ve asla yapamıyor dışarda,insan gibi ağlıyor..Ne soğuğa dayanabiliyor ne korunabiliyor.. Neolur onunda can taşıdığının farkında olan ve türlü bahaneler ile ondan vazgeçmeyecek vicdan sahibi bir ailesi olsun..Bu can muhtaç ve savunmasız..Oradan oraya savrularak değil,onu gerçekten seven ailesi ile,okşanmayan başı öpücüklere boğularak,sıcacık evinde ömürlük yaşasın bu evlat olmaz mı?

İSTANBUL/ŞİŞLİ

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

 

Bu ilan 196 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.