Hakkımızda

sahibimolurmusun.com “Ücretsiz Seri İlan Sitesi” sloganıyla 1 Şubat 2009’de internet yayına başlamıştır. Seri ilan vermenin tamamen ücretsiz olduğu sahibimolurmusun.com 8 ana kategoriden oluşmaktadır.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, Hayvanlar Alemi, Kariyer, İş Makineleri, Firmalar ve Hizmet olarak sınırısız ve ücretsiz ilan verilebilmektedir.

sahibimolurmusun.com sade tasarımı, kolay üyelik kullanıcıların basit bir şekilde ilan ekleyebilmeleri nedeniyle  kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Ayrıca Emlak, Oto ve Alışveriş sektöründeki firma sahipleri çok uygun fiyata mağaza açabilmekte, ücretsiz web sitesine sahip olmaktadır.

sahibimolurmusun.com sitenin en önemli özelliği aradığınız ilanın ismini yazarak ulaşabilmenizdir. Örneğin;

* Bulunduğunuz ildeki emlak ilanlarını mı arıyorsunuz? istanbul.sahibimolurmusun.com
* Cep telefonu ilanlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? samsung.sahibimolurmusun.com
* Araba modellerini yazarak ilanları mı görmek istiyorsunuz? bmw.sahibimolurmusun.com
* Adana’da iş mi arıyorsunuz ? adana.sahibimolurmusun.com
* İlçenizde bulunan ilanları mı bakmak istiyorsunuz? “ilçeadı”sahibimolurmusun.com (Türkiye’nin 81 ili, tüm ilçeleri, beldeleri, köyleri ve mahallelerine bu şekilde ulaşabilirsiniz.)

Bu akıllı isim sistemi Türkiye’de ilk kez sahibimolurmusun.com tarafından geliştirilmiştir. Bu sayede vakit kaybetmeden İlan ararken ya da ilan eklerken aradığınız sayfaya anında ulaşabilirsiniz.

Değişime açık, geleceğe yönelik geliştirilebilen site mimarisi ile sahibimolurmusun.com her gün yüzbinlerce ilanın girildiği internette, kullanıcıları aradığı ilana anında ulaştırabilecek bir altyapıya sahiptir. İlan ararken ya da verirken alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden yenilikleri yaşamak artık mümkün.

Site yapısı ve içeriğinde tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alan sahibimolurmusun.com günlük ilan girişi ve üye sayısı bakımında Türkiye’nin en hızlı büyüyen alışveriş ve ilan sitesidir.

TÜRKİYE ALIŞVERİŞ KEYFİNİ BURADA YAŞAYACAK...