İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

6 SENE SONRA AİLELERİNİN ALERJİSİ ÇIKTI VE TAŞINIRKEN BU ÇOCUKLARI BIRAKTILAR

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No3265
İlan Tarihi27 Şubat 2019
Yaşı5
CinsiyetiErkek

ALLAHAŞKINA YUVA BU MASUMLARA..DURUM ÇOK ACİL

6 SENE SONRA AİLELERİNİN ALERJİSİ ÇIKTI VE TAŞINIRKEN BU ÇOCUKLAR GERİ DE KİMSESİZ KALDI..

Rıfkı(Tekir olan) 6 yaşında,Çerez(Sarman olan) 5 yaşında,ikiside erkek,kısır,aşıları ve veteriner kontrolleri tam.İkiside çok küçük iken sahiplenilmiş canlar ve beraber büyümüşler,hiç ayrı kalmamışlar,birbirlerine inanılmaz derece de bağlılar,resmen aşk yaşıyorlar..Sevgi pıtırcığı masumlar,bir okadar da insana düşkünler..Sokak bilmiyorlar asla..

Gel gelelim şu an“kimsenin olmadığı bir evde karşı komşunun gelip gidip beslemesi ile yaşamaya çalışıyorlar”Çünkü sahipleri6 SENE SONRA ÇIKAN ALERJİsebebiyle bu çocuklardan vazgeçti..

Başka eve taşındılar fakat bu çocuklarÇIKTIKLARI EVDE KALMIŞLAR.Onlar daha ne yaşadıklarının farkında bile değiller.. Birbirlerine sarılıp sarılıp öylece bakıyorlar yüzünüze..

Binada bulunan komşuları girip çıkıp evlatları besliyor ama nereye kadar bu şekilde gidecek?Onlara sahip çıkan bir aileleri yok..Sokağa salınıp yitip, gitmeyeceklerinin garantisi de yok..

Bu 2 çocuğu birbirinden ayırmak çok zor,resimlerden bile düşkünlükleri anlaşılıyor ki zaten söylenen de o yönde..Kardeş bilmişler,arkadaş bilmişler birbirlerini,iletişimleri çok farklı..Birbirlerine sarılıyorlar,beraber yiyor,beraber uyuyor,beraber oynuyorlar.. Vicdan da tutuldu artık dil de.

BU ÇOCUKLARI AYIRMADAN BAĞRINA BASACAK MELEKLERİNİ BULABİLİRMİYİZ?

TERK EDİLMENİN ÜSTÜNE BİRDE BİRBİRLERİNDEN AYRILMALARINI ASLA İSTEMEYİZ FAKAT ÇARESİZLİK TEK TEK YUVALANDIRILMALARINI GEREKTİRİRSE ONA DA MECBUR KALABİLİRİZ..

DURUM GERÇEKTEN ÇOK ACİL LÜTFEN DESTEK ARKADAŞLAR..

İSTANBUL/KADIKÖY

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Bu ilan 300 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.