İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

6 aylık yavru kedime ömürlük yuva arıyorum

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No37234
İlan Tarihi8 Nisan 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSokaktan
Yaklaşık bir ay önce sokakta kapımızın önünde buldum. Çok hastaydı veterinere götürdüm üst solunum yolu enfeksiyonu ve anemi rahatsızlığı çıktı. Gerekli tedavi yöntemleri uygulandı ve şuan çok şükür hastalığı atlattı. Evde bir süre misafir ettik fakat evde bir tane daha kedim var. İkisi anlaşmakta güçlük çekiyor. Dışarıya bırakmayı da düşünmüyoruz. Bir an önce sahiplenip yeni yuvasında güzelce yaşasın istiyoruz. Çok hareketli ve sevecen. Al beraber uyu o derece yakın insana. Kum eğitimi var. Aşıları şuanda istenen kiloda olmadığı için yapılmadi. Ama gün geçtikçe kilo almaya başladı ve toparlanıyor. Lütfen bu yavruyu ortada bırakmayın. 
180 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.