İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

5'i dişi 1'i erkek toplam 6 yavru yuva arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No5272
İlan Tarihi11 Temmuz 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

3 ve 3,5 aylık minik bebekler yuva arıyor. Evimizde ve sokağımızda baktığımız çok kedi olduğu için bakımlarında çok zorlanmaya başladık ve yavruları vermek zorundayız. Bir kedimizin dört tane daha yavrusu oldu ve maalesef başka çaremiz kalmadı, sokaklarda büyümelerini istemiyoruz. Bakımları maddi yönden bizi yıpratıyor. Hepsi yeterli miktarda anne sütü almış sağlıklı yavrulardır. Gerektiğinde veterinere götürüldüler ve tedavi ettirildiler, en kaliteli mamalarla büyütüldüler. Oyuncu ve eğlenceli yavrulardır. Daha fazla fotoğraf istemeniz durumunda atabiliriz hatta isterseniz kendiniz gelip seçebilirsiniz. Kediler Tuzla'da bulunuyor fakat istediğiniz yere getirebiliriz, yeter ki bu güzelliklere iyi bakılsın...

Bu ilan 497 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: