İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

5 AYLIK ŞECERELİ DİŞİ YAVRU

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No9137
İlan Tarihi2 Kasım 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Dünya Kedi Federasyonu'na(WCF) bağlı olarak evimizde yüksek derece kaliteli safkan cins kedi yetiştiriciliği yapıyoruz. Evimizdeki tüm kediler, şecereli ve kategorilerinde ödüllüdür. İstanbul'dayız, evimizi ziyaret ederek kedilerimizi görebilirsiniz. Alerjimin ilerlemesi sebebiyle maalesef yetiştiriciliği bırakıyoruz. Evimizdeki tüm kedileri sahiplendiriyoruz. 

 

Kızımızın ismi Lilibeth. Annesi Lily ve babası Tony, kendi kedilerimizdir. Anne ve babası şecereli(safkan ırk sertifikalı) ve ödüllüdür. Lilibeth'in de kendi şeceresi vardır. Anne ve baba fotoğrafları eklenmiştir. Burnu, yanakları, iskeleti, kuyruk esnekliği ve uzunluğu, dişleri, göz ve dudak mesafesi her şeyiyle ırk standartlarının çok yüksek olması sebebiyle şeceresi “yetiştiriciliğe uygundur” şeklindedir.

 

Aslında Lilibeth’i kendimize ayırmıştık fakat alerjim beni çok çok zor zorladığı için üzülerek ilan açıyorum. Eğer bizimle kalabilseydi, ilerleyen aylarda onu yarışmaya götürecektim. Sahiplenen kişinin de Lilibeth ile ödül alabileceğine şüphesi olmasın.

 

Evde peşimde fır dönen, yol ortasında yere devrilip sevdirmek isteyen, mır mır mırlayıp insanın gözünün içine bakan çok sevecen, diğer kedilerle çok iyi anlaşan bir kız.

 

Lilibeth Unica Bright Sfs71p62  %100 lilac, point carrier

Doğum Tarihi: 25/05/2019

Anne: Lily Unica Bright SFS71c33 (Best Point, Cacj, Ex1)

Baba: Tony Unica Bright Bri p62 (Cac, Ex1)


Tuvalet ve kuru mama eğitimleri tamamdır. Sevilmeye bayılan kızımız yeni yuvasını arıyor.

 

İnternet üzerinden "ücretli" olarak belirtilmenin yasak olmasının sebebi, bilinçsiz yetiştiricilerin merdiven altı üretimleridir. İzinli üretim yapan yerler ile buraları karıştırmayın. Irkında herhangi bir bozukluk olmayan, bağışıklığı yüksek, iyi beslenmiş, düzgün kan hattından gelen safkan yavru arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yalnızca değerini bilenler yazsın lütfen.

 

429 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.