Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No44085
İlan Tarihi18 Ağustos 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı2 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Herkese merhaba,

İsmim Başar, İstanbul-Beşiktaş'ta ikamet etmekteyim. 3 silahşörü yaklaşık 1,5 ay önce kapımızın önünde buldum. Küçük ve bakıma muhtaçlardı. Üçünün de gözleri enfekte olmuştu, yaklaşık 1 haftalık bir tedavi sonrası düzeldiler ve şu an gayet sağlıklılar. Daha önce de belirttiğim üzere 1,5 aydır kendilerine bakmaktayım ve 21 aylık bir çocuğum olduğu için eve maalesef alamıyorum ve bakımlarını evimizin balkonunda sürdürüyorum fakat son zamanlarda oldukça hareketlendiler ve balkondan dışarıya çıkmaya başladılar. Bu durum beni oldukça endişelendirmekte. Bu sebepten dolayı kendilerine yuva aramaktayım. Üçünün aynı anda sahiplenilmesi ilk tercihim ama tek tek de sahiplenilmesine hayır demem.


Evet ladies and not ladies, umarım 3 silahşöre kucak açacak birileri vardır. İyi haberlerinizi bekliyoruz. Herkese bol sağlıklı ve keyifli günler dilerim.

122 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.