İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3 AYLIK YAVRU KIZIL DOBERMAN

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No8508
İlan Tarihi13 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Köpeğim, 3 aylık kızıl doberman yavrusudur.

45 günlük TEMEL İTAAT EĞİTİMİ ve 15 günlük TUVALET EĞİTİMİ verilmiştir. 

Otur, yat, kalk, bekle, otur, aferin, hayır ve koş komutlarını profesyonel bir şekilde öğrenmiştir. ( Bırak komutu hariç.) 

Ev içerisinde gazete kağıdı ve çiş pedine yapabilir, dışarıya yapmasını istiyorsanız Maksimum bir hafta yeni ortama alışma süresi olabilir. 

Whatsapp üzerinden anne babasının resimleri ve videolarını atabilirim, yavrunun öğrendiği komutlarını, davranışlarını da atabilirim. Aklınızda bir şey kalmaz. 

Eğer yeni doğmuş bir yavru alıp aylarca eğitimiyle uğraşıp,  masrafa girip, aşılarını yaptırmak ile uğraşmak istemiyorsanız arayın veya yazın. Saçma sapan ergen muhabbeti yapacak olanlar aramasın. Yavruya gerçekten güzel bir şekilde bakabileceğine inanan aile içerisinde yaşayan kardeşlerim ararsa yardımcı olurum.

Aşıları tamdır. Sağlık karnesi de mevcuttur. 

Yurt dışına çıkacağım için maalesef veriyorum. 

 

1031 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.