İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3 Aylık Erkek Yavru Kedilere Ücretsiz Sahiplendirme

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No43038
İlan Tarihi20 Temmuz 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı2 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhabalar, 3 tane erkek bebek, yavru tekir kedimiz, sahibinden, ister tek tek ister 3'ü de aynı yuvaya şeklinde ücretsiz sahiplendirilecektir. Fotoğrafların çoğunda kedilerimiz 2 aylıklardır. Tüm kediciklerin aşıları, parazitleri tam üç aylıkken tamamlanmaktadır, yani 15 Ağustos'ta sahiplendirilmeye hazır olacaklardır. Bu yavrucaklar anneleri ile birlikte, anne sütü ile büyüdüler. Veteriner hekimlik okuduğum için bakımlarını, eğitimlerini en iyi şekilde yaptım. Tüm yavruların hepsi kuru mama yiyor, kum kullanmayı biliyor, oyuncu, sevgi dolu, kucak seven kediler olarak büyüdüler. Evde kendi kedim ile sosyalleştikleri için başka kedilerinizin yanına da alabilirsiniz. Sorumluluk sahibi, camlarında kedi için tel bulunan, kısırlaştırma, aşı, parazitleri zamanında yaptıracak, iyi bakacak, ömürlük bir ev olacak birini arıyoruz. Sahiplenmek için telefon veya mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

183 kez görüntülendi.

Yahya Tunahan Kurt

Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 255 59 35
WhatsApp532 255 59 35
İlan sahibi: Yahya Tunahan Kurt
GeriAraWhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.