İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No31121
İlan Tarihi27 Kasım 2020
TürüKöpek İlanları
CinsiAmerican Cocker
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenGeçiçi Evinden
Lütfen durumu iyi olan ve ilgili aileler yazsın çünkü köpek bakımı hiç kolay değil. Bizde ücretli sahiplendirmeye karşıyız ama köpeği sürekli doğuma zorlayan ve onlara kötü bakıp sadece kâr amacı güden insanlara karşı tavrımız. Biz bu yavrumuza gözümüz gibi baktık seri üretici değiliz ve ücretsiz olsa sadece hevesten almak isteyen aileler çok olucak bu nedenden yavrunun geleceği belli olmayacak bunun bilincinde insanlarız ayrıca hiç bir köpeğimize karşı masraftanda kaçınmayan insanlarız bu yüzden pazarlık yapamayacağız zaten bu cinsin fiyatı bir hayli yüksek. Sizden de ricamız gerçekten onu asla bırakmayacak kişilerin bizimle irtibata geçmesi.
832 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.