İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 ERKEK KARDEŞE ACİL YUVA ARIYORUM

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No14211
İlan Tarihi12 Şubat 2020
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Selamlar,

Bu post biraz sinir bozucu olacaktır, okuduktan sonra ne düşüneceğinizi biliyorum ama yargılamadan sadece yardımcı olmaya çalışırsanız çokçok sevinirim..

Hikaye şöyle:

Bu yavruları bebeklerken sokaktan eve aldık, tedavi ettirdik ve 8 aydır besliyoruz. Ev arkadaşımın ise alerjisi var, sağlığından daha önemli olmadığını söyleyerek artık bu yavruları dışarı atmayı teklif ediyor, defalarca tartıştık ama bir çözüm bulamadık ne yazıkki. ve ben dışarı çıkmamaları şartıyla kedilere kendi odamda bakmaya başladım.

info: İkisi de erkek, bir ay içinde kısırlaştıracağım, uslu, oyuncu ve çok cana yakınlar. Dışarıda ölmelerine izin veremem, lütfen bir yuva bulmama yardımcı olun. Odam özgür olabilecekleri kadar büyük değil, onları bu duruma mahkum etmek istemiyorum. 

Sevgiler..

İSTANBUL/KADIKÖY

325 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.