İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 buçuk aylık dişi yavru Safkan Samoyed

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No10033
İlan Tarihi27 Kasım 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden
Köpeğin anne ve babası çocukluk arkadaşımın köpekleriydi Ukraynadan getirmişlerdi safkan samoyed ırkıdır. Kimliği mevcuttur. Yavrumuz gayet sağlıklıdır. 1 aralıkta tam 3 aylık olacaktır. Aşıları yapılmıştır. Günü gelmeyen 2 aşısı tek kalmıştır sürekli veterinere kontrole götürülmüştür. Herhangi bir sağlık sorunu kesinlikle yoktur istediğiniz veterinere gösterebilirsiniz. Ciddi olanlar tek whatsapp üzerinden iletişime geçsinler anlamayan bilmeyen yazmasın. Polis memuruyum ve dış görevim olduğu için bakamayacağım için sahiplendirme yapıyorum. Yoksa hep hayatımda olacaktı kendisi. Sahiplenene şimdiden hayırlı olsun. 
391 kez görüntülendi.

Sertaç KARAKOÇ

Üyelik tarihi: 26 Kasım 2019

GÜVENİLİR ÜYE
Üyenin tüm ilanlarını görüntüle

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.