İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 AYLIK SAKİN HUYLU AZ YARAMAZ ÇOK TATLI ERKEK YAVRU

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2695
İlan Tarihi27 Kasım 2018
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
Dört kardeşin en uslusu olan bu ufaklığın bir an önce yeni evine gitmesi gerekiyor çünkü artık çok büyüdüler ve annelerini çok yoruyorlar ve artık kendi ayakları üstünde durmasının zamanı da geldi.. Öğrenci olduğum için her hangi bir masrafına destekte bulunabileceğim konusunda bir yorum yapamıyorum malesef. Ancak anneleri de sokak kedisi olduğu için belediyelerin hayvan barınaklarında tüm işlemlerini ücretsiz olarak yaptırabiliyorsunuz.. Göbeğinde veterinerin dediğine göre 'fıtık' olan bir yumru var bir kaç ay sonrasında Şişli Hayvan Barınağında ücretsiz ameliyat olacak. Lütfen bu ufaklığa bir an önce sıcak bir yuva olur musunuz? 
Bu ilan 338 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.