İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

1.5 aylık erkek yavru kedicik

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No9032
İlan Tarihi30 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden
4 günlük annesi tarafından 2 kere terk edilince geçici olarak alıp baktım. Gece gündüz demeden itina ile besleyip uyuttum. 13 günlük ken çiş kaka eğitimini yapar durumdaydi hemde kumuna. Şu an da kuru ve yaş mama yiyor su içiyor sağlıklı bir erkek kedicik oldu. Oyuncu. Hırçın hiç değildir çünkü onu sakin bir şekilde severek eğittim. Haftada 1 gün yıkanıyor yıkamaya alistirildi. Tertemiz itina ile bakılıyor hala. Ona sıcak yuva olucak mutlu edilicek gerçek yuva ve sahipleri ile olmayı bekliyor. Aşıları henüz başlamadı. Ama ben sıraya aldım onlarida vetetinerimiz 4 günlük ten annesiz kalıp bu şekilde sağlıklı olması kurtulması çok az olur dedi. Ona yuvanizda bir köşe verirseniz çok sevinicektir. Adı pandadır. 
313 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.