İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

1 Yasindaki Evsiz Beyaz Sibirya Kurdu Asil'e Ömürlük Yuva Olur Musunuz?

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8720
İlan Tarihi19 Ekim 2019
Yaşı1
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Merhaba :)

Asil henüz 1 yaşında, 17 kilo, orta boy, çok ama çok güzel ve mazlum bir Beyaz Sibirya Kurdu. Sahibi ilgilenmediği için henüz iki ay önce üniversiteye bırakmış, şu an ilgilenen kişiler tarafından diğer köpekler saldırmasın diye kampüste 1 metre zincire bağlanmış ve günlerini o şekilde geçiriyor. Halihazırda iyi koşullarda değilken bir de geçen hafta kampüsteki diğer köpeklerin saldırısına uğradı, bacağında ve boynunda yaralar var, bir haftadır veterinere gidiyoruz, durumu iyiye gidiyor. Ancak daha sonrasında da kampüste barınması mümkün değil. (Asil'in aşıları yapılmış durumda, oldukça sakin bir hayvancağız, şimdilik enfeksiyon kapmaması için antibiyotik iğneleri yapılıyor, hızlıca iyileşmesini bekliyoruz.)

Asil'in tekrar saldırıya uğramayacağı ve o maviş gözlerinin mutlu mutlu bakacağı yuva siz olur musunuz?

Teşekkürler! :)

Bu ilan 651 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: