İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

0-3 Aylık Yavru Pomeranian

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No61201
İlan Tarihi8 Eylül 2023
TürüKöpek İlanları
CinsiPomeranian Boo
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba,

 

Size minik ve sevimli bir dostunkapısını açmak için harika bir fırsat sunuyoruz!  Köpeklerimiz, zarifgörünümleri ve sevecen kişilikleri ile herkesin kalbini çalacak. Ailelerin,çiftlerin ve bireylerin mükemmel evcil hayvanları olacaklar.

 

Onların sağlık durumu bizim için enönemli önceliğimizdir. Tam bir sağlık muayenesinden geçirilmiş, aşıları güncelve düzenli parazit tedavisi yapılmışlardır.

 

Bu ırk köpekler, zeki ve neşeli birdoğaya sahip olup, eğlenceli ve aktif bir yaşam tarzına uyum sağlarlar. Aynızamanda sevecen yapıları sayesinde aile üyeleri ve diğer evcil hayvanlarla dauyumlu bir şekilde yaşayabilirler. Eğitilmeye açık olmaları sayesinde temelitaat eğitimini kolayca alabilirler ve evde hijyenik davranışlar geliştirmeleriiçin destek olabiliriz. Size, sizin ve yeni dostunuzun uzun ve mutlu bir hayatsürmesini sağlamak için birkaç rehberlik de sunacağız.

 

Irk ve sağlık garantili olupveteriner hekim kontrolünde teslim etmekteyiz. Günü gelen aşıları yapılıp, wceğitimi verilmiştir. Pasaport ve karneleri mevcuttur. İstanbul’da hizmetvermekteyiz. İstanbul içi elden veya adrese teslim edilir. Dişi ve erkek yavrularımızher sürekli olarak bulunmaktadır. Bu sektörde 10 yıldır bulunmaktayız. 81 ileuçak, otobüs, pet kargo ile gönderim yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz içinşimdiden teşekkür ederiz...

 

 

Umarız sizinle ve yeni minikdostunuzla tanışma fırsatımız olur!

 

 

 

 

313 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.